Bal Charytatywny Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego – 2014

17.01.2014r. po raz kolejny  w hotelu Mercure w Jeleniej Górze odbył się XVIII Bal Charytatywny organizowany przez Fundację Jerzego Szmajdzińskiego. .  Wśród gości honorowych, którzy w tym roku zaszczycili nas swoją obecnością znaleźli się Przewodniczący Klubu Poselskiego SLD – Pan Leszek Miller oraz Europosłanka – Pani Lidia Geringer de Oedenberg. Na balu bawili się również  lokalni i ogólnopolscy działacze społeczni, przedsiębiorcy i przedstawiciele różnych środowisk politycznych. W tym roku, po raz pierwszy na Balu Charytatywnym  wręczone zostały Statuetki Przyjaciela Fundacji. Przyznano je: Zakładom Mięsnym Niebieszczańscy, szefowej Fundacji Polska Miedź Cecylii Ewie Stankiewicz, prezesowi Citronex-u Arturowi Toronowskiemu, a także dwóm warszawskim biznesmenom, wspierającym Fundację od samego początku: Andrzejowi Skowrońskiemu oraz Wiesławowi Bednarzowi. Wyśmienita zabawa trwała do wczesnych godzin rannych.

Podczas XVIII Balu Charytatywnego  zebraliśmy następujące kwoty:
licytacja – 11.510,00 PLN
sprzedaż losów – 3840,00 PLN
sprzedaż pączków – 1260,00 PLN
Łącznie – 16.610,00  PLN

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bal. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.