Inauguracja Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych im. Tadeusza Kościuszki

W dniu dzisiejszym podczas Inauguracji Roku Akademickiego na Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych im. Tadeusza Kościuszki  wręczono I nagrodę w konkursie na najlepszą pracę licencjacką (inżynierską) i magisterską z zakresu bezpieczeństwa i obronności państwa. Decyzją Komisji oceniającej praca ppor. Michała Liberka nt.: „Projekt budowy tarczy antyrakietowej w Polsce jako element wzmocnienia Systemu Obronności Państwa” uznana została za najlepszą w kategorii prac magisterskich.

Wyróżnienie wręczyli: Minister Obrony Narodowe Tomasz Siemoniak, Prezes Zarządu Fundacji Andrzej Dobrowolski i Członek Zarządu Rady Fundacji gen. bryg. w st. spocz. Witold Szymański oraz Rektor-Komendant WSOWL. W tym roku nagrody ufundowane zostały przez Polską Grupę Zbrojeniową. Szczere podziękowania kierujemy do Pana Wojciecha Dąbrowskiego Prezesa Zarządu PGZ S.A.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Konkursy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.