Uwaga Konkurs!

Wygraj konkurs na logo Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego.

Fundacja im. Jerzego Szmajdzińskiego ogłasza konkurs na logo swojej organizacji. Najlepszy znak graficzny, na wysokim poziomie artystycznym spełniającym jednocześnie rolę informacyjną i marketingową zostanie wyłoniony 23 listopada 2012 r. Logo będzie wykorzystywane przez Fundację do identyfikacji wizualnej zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej. Znak musi zatem nawiązywać do celów i zadań organizacji. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie internetowej w zakładce O Fundacji.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w konkursie, muszą nadesłać swoją pracę na adres mailowy: fundacja.szmajdzinski@gmail.com bądź  na adres: Fundacja im. Jerzego Szmajdzińskiego ul. Wojska Polskiego 15, 58-500 Jelenia Góra do 15 listopada 2012r roku.

Pracę należy opatrzyć następującymi  informacjami: imię i nazwisko autora pracy, telefon kontaktowy, adres e-mail, dokładny adres zamieszkania. Pracę należy opatrzyć hasłem: „KONKURS – Logo Fundacji”. Prace nadesłane na konkurs nie będą zwracane.

Informacje o wynikach Konkursu na Logo Fundacji będą ogłoszone  na stronie internetowej Fundacji po dniu 23 listopada 2012 roku.

Prosimy zapoznać się z dokładnym regulaminem konkursu: Regulamin konkursu na logo fundacji

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Nasze działania, Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.