Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w Głogowie.

12 maja na zaproszenie Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego i Dowódcy garnizonu Głogów w hali sportowej w Głogowie wystąpił  Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego. Podczas znakomitego koncertu widzowie mieli okazję w I części koncertu wysłuchać i zobaczyć solistów, chór i balet w repertuarze polskich piosenek i pieśni patriotycznych. W II części zespól zaprezentował wiele światowych szlagierów muzyki. Głogowianie brawami na stojąco nagrodzili artystów dziękując im za przyjazd do ich miasta.

Patronat nad koncertem objęli: Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska – Poseł na Sejm RP i Rafael Rokaszewicz – Prezydent Głogowa

Zarząd Fundacji składa podziękowanie całemu Reprezentacyjnemu Zespołowi Artystycznemu Wojska Polskiego za znakomity koncert.