10 kwietnia – 11 rocznica katastrofy smoleńskiej

W sobotę 10 kwietnia o godz. 8.41 przedstawiciele Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego wspólnie z władzami samorządowymi miasta Jelenia Góra uczczą pamięć 96 ofiar katastrofy rządowego samolotu TU 154M pod Smoleńskiem. Podczas kameralnej uroczystości złożymy kwiaty i zapalimy znicze pod tablicą upamiętniającą wszystkie ofiary tej tragedii.

Ze względu na przepisy sanitarne związane z pandemią COVID – 19 prosimy wszystkich, którzy będą uczestnikami tej uroczystości o zachowanie obowiązującego reżimu sanitarnego, a zwłaszcza zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie dystansu społecznego.

Fundacja im. Jerzego Szmajdzińskiego