Fundacja im. Jerzego Szmajdzińskiego na II Sejmiku Kobiet Lewicy

24 marca br. odbył się w Sali Kongresowej w Warszawie II Sejmik Kobiet Lewicy zorganizowany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej. Tegoroczny Sejmik odbył się pod hasłem: „Razem przeciwko kryzysowi” i zgromadził ponad trzy tysiące kobiet z całej Polski. W spotkaniu wzięły udział, m.in.: członkinie partii politycznych, posłanki, eurodeputowane, działaczki samorządowe i przedstawicielki organizacji pozarządowych.

Również Fundacja im. Jerzego Szmajdzińskiego była obecna podczas Sejmiku. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Odwiedziło je wielu znakomitych gości, przyjaciół i sympatyków Jerzego Szmajdzińskiego, którzy mogli zapoznać się z działalnością Fundacji, znaleźć materiały promocyjne i informacyjne, a także wypełnić deklarację przystąpienia.

Swoją obecnością stoisko Fundacji zaszczycili m.in.: Posłanka Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska, Przewodniczący SLD Leszek Miller, Marszałek Jerzy Wenderlich, Poseł Cezary Olejniczak, Józef Oleksy, Longin Pastusiak.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Nasze działania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.