Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Kowarach

W dniu dzisiejszym o godzinie 10.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Kowarach, odbyło się  rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016. W Akademii uczestniczyli wszyscy uczniowie klas gimnazjum i liceum Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Podczas uroczystości Prezes Zarządu Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego  Andrzej Dobrowolski poinformował wszystkich zebranych, że Zarząd Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego przyznał Markowi Mościckiemu uczniowi Gimnazjum im. Stanisława Lema w Kowarach roczne stypendium w wysokości 1.000 zł. Uroczyste wręczenie Certyfikatów Stypendialnych odbędzie się w dniu 7 września w gmachu Sejmu RP. Stypendyści podczas dwudniowego pobytu w Warszawie będą mieli okazję zwiedzić między innymi Sejm RP, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik jak również naszą piękną Stolicę.