Miód od Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego dla Domu Dziecka w Kaczorowie.

Przedstawiciele Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego, Henryk Baczmański i Małgorzata Tokarska – Mazur przekazali w minionym tygodniu słodki prezent wychowankom Domu Dziecka w Kaczorowie.

– To prawie piętnastokilogramowe wiaderko pełne miodu – zdradza H.Baczmański, który słodkość przekazał dyrektorowi placówki Dariuszowi Ziei oraz wychowankom.

Patron Fundacji odwiedził kilkakrotnie kaczorowski dom. Do placówki tej trafiały także upominki fundowane przez posła z okazji świat Bożego Narodzenia czy Dnia Dziecka. O wychowankach domu pamięta również posłanka Małgorzata Sekuła – Szmajdzińska, a także fundacja im. Jerzego Szmajdzińskiego, która zajmuje się kontynuowaniem działalności zmarłego w katastrofie smoleńskiej wicemarszałka Sejmu RP.

Autor: emma

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nasze działania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.