,,XVIII Bal Charytatywny”

Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy,

17 stycznia 2014 roku organizujemy “XVIII Bal Charytatywny”.  Jak co roku dochód z Balu przeznaczymy na działalność statutową naszej Fundacji w tym na pomoc stypendialną dla najzdolniejszych gimnazjalistów regionu jeleniogórsko-legnickiego. Tradycyjnie już organizujemy licytację przedmiotów  przekazanych nam przez naszych przyjaciół jak również loterię fantową. Zapewniamy jak co roku wspaniałą zabawę oraz różnego rodzaju niespodzianki. Na naszym Balu bawią się przyjaciele i sympatycy Fundacji z całej Polski. Będą wśród nas znane osobistości ze świata gospodarki, kultury  i polityki.

Zaproszenia w cenie 200 PLN od osoby są do nabycia w biurze Fundacji w Jeleniej Górze ul. Wojska Polskiego 15. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (0-75) 64-16-611 – korzystamy z numeru Biura Poselskiego Posłanki Małgorzaty Sekuły-Szmajdzińskiej. Opłatę za zaproszenia można dokonać przelewem na konto Fundacji BGŻ S.A. 85203000451110000002185440

Informujemy, że osoby chętne do skorzystania z noclegu w hotelu Mercure  mogą dokonać rezerwacji w  recepcji  na hasło Bal Charytatywny korzystając ze specjalnego rabatu.

Pokój 2-osobowy ze śniadaniem -190.00 PLN

Pokój 1-osobowy ze śniadaniem -160.00 PLN

Zapraszamy  17 stycznia 2014 roku do hotelu Mercure Jelenia Góra ul. Sudecka 53. Rozpoczynamy o godz.20.00

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Nasze działania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.