„XXIV Bal Charytatywny”

Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy

14 lutego 2020 roku w hotelu MERCURE Jelenia Góra organizujemy „XXIV Bal Charytatywny”.  Ta regularnie odbywająca się od lat impreza, której inicjatorem był patron Fundacji – Jerzy Szmajdziński wpisała się na stałe w kalendarz bali karnawałowych w regionie jeleniogórskim. Zebrane  w wyniku prowadzonej licytacji i sprzedaży losów środki, powiększone o indywidualne darowizny osób fizycznych i prawnych, pozwoliło nam dotychczas ufundować 250 uczniom szkół podstawowych  z regionu jeleniogórsko-legnickiego roczne stypendia w wysokości po 1 000 PLN.

Podobnie do lat poprzednich na Balu bawić się będzie wiele znanych osobistości ze świata gospodarki, polityki i kultury. Uczestnicy Balu nie tylko znakomicie się bawią, ale również czynnie wspierają akcję charytatywną, skierowaną dla dzieci i młodzieży naszego regionu, osiągających bardzo dobre wyniki w nauce, sporcie i działalności społecznej, a znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Ze swej strony zapewniamy znakomitą zabawę i jak co roku występ „gwiazdy”.
Rozpoczynamy o godz. 20.00 i bawimy się do białego rana

Zaproszenia na Bal w cenie 220 PLN od osoby można nabyć dokonując przelewu na konto Fundacji BGŻ S.A 85 2030 0045 1110 0000 0218 5440.

Informujemy, że osoby chętne do skorzystania z noclegu w hotelu Mercure  mogą dokonać rezerwacji   w  recepcji  na hasło Bal Charytatywny korzystając ze specjalnego rabatu.

Pokój 2-osobowy ze śniadaniem –185.00 PLN
Pokój 1-osobowy ze śniadaniem –155.00 PLN
Rezerwacji można dokonać: tel.75-75-79-348 mail:H3408-RE@accor.com
W sprawach organizacyjnych pozostaję do Państwa dyspozycji: 606 355 915

Za kilka dni powitamy Nowy 2020 Rok. W imieniu Zarządu Fundacji  i swoim własnym pragnę przekazać najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia pogody ducha i spełnienia wszystkich marzeń.

Andrzej Dobrowolski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Bal. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.