POMOC DLA DZIECI Z UKRAINY

Szanowni Państwo,

nie możemy pozostać obojętni na to, co w tej chwili dzieje się na Ukrainie. ?? Realizując cele statutowe naszej Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego chcemy włączyć się w pomoc dzieciom, które w obawie o swoje życie muszą uciekać przed rosyjską agresją.

Jesteśmy Fundacją non profit – pożytku publicznego, numer KRS 000396997 . Wszyscy w naszej Fundacji pracują społecznie, dlatego zebrane środki możemy przekazać bezpośrednio potrzebującym dzieciom. W tym celu uruchomiliśmy specjalny

RACHUNEK POMOCNICZY: 22 1600 1462 1019 2176 6000 0003 ,na który można dokonywać wpłat z dopiskiem: darowizna Dzieci Ukrainy

Solidarni z Ukrainą zachęcamy do wpłat. Razem pomóżmy potrzebującym dzieciom. ??Prosimy o udostępnianie i przekazywanie tej informacji dalej.